Разделы презентаций


"What is cultural heritage?"

Сабақтың мақсаты: Мәдениет,мәдени мұра туралы түсінік беру

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1Сабақтың тақырыбы:
What is cultural heritage?

Сабақтың тақырыбы: What is cultural heritage?

Слайд 2Сабақтың мақсаты:
Мәдениет,мәдени мұра туралы түсінік беру

Сабақтың мақсаты: Мәдениет,мәдени мұра туралы түсінік беру

Слайд 3Сабақтың міндеттері:
1. Мәдениеттің түрлері туралы оқып білу.
2. Қазақстанның көп

жылдан бері сақталып келе жатқан мәдени мұраларымен таныстыру.
3.Ағылшын тілінде сөйлеу

қабілетін дамыту
Сабақтың міндеттері: 1. Мәдениеттің түрлері туралы оқып білу.2. Қазақстанның көп жылдан бері сақталып келе жатқан мәдени мұраларымен

Слайд 4Күтілетін нәтиже:
1.Ізденімпаздығы мен АКТ-ны пайдалану

құзіреті артады.
2.Рухани және материалдық мәдени

мұраны танып,біледі.
3. Ата-бабаларымыздан қалған мәдени мұраларымызды бағалауды үйренеді.
4. Топпен, жұппен жұмыс жасауға дағдыланады.
5. Бір-бірінің пікірін тыңдап, өз ойларын ағылшын тілінде жеткізе алады.
Күтілетін нәтиже:     1.Ізденімпаздығы мен АКТ-ны пайдалану құзіреті артады.     2.Рухани

Слайд 5Дереккөздер:
Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер, сыни тұрғыдан

ойлауға үйрету, оқыту үшін бағалау.

Ресурстар:
Оқулық, постер, стикер, маркер

Дереккөздер:  Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, оқыту  үшін бағалау.Ресурстар: Оқулық, постер,

Слайд 6Сабақтың барысы: Organization moment:(Ұйымдастыру кезеңі)
Greetings
Warm-up
Grouping(Түстер бойынша топқа бөлу)



Сабақтың барысы: Organization moment:(Ұйымдастыру кезеңі)GreetingsWarm-upGrouping(Түстер бойынша топқа бөлу)

Слайд 7

Checking the home task:(Үй тапсырмасын тексеру)

Our home task was write

reports about famous people.
Protect reports.
Say about Shokhan Ualikhanov,K.Satbaev,Charles Dickens,Isaak Newton.

Checking the home task:(Үй тапсырмасын тексеру) Our home task was write reports about famous people.Protect reports.Say about

Слайд 8Conclusion the home task:(Үй тапсырмасын қорытындылау)
Questions:
1.Who is Charles Dickens?
2.When

he was born?
3.Novels written by Charles Dickens.
4.Where

Charles dickens was born?
5.Who is Shokhan Ualikhanov?
6.Works written by Shokhan Ualikhanov?
7.Who is Kanysh Satbaev?
8.Where and when he was born?
9. Who is Isaak Newton?
10. When and where he was born?
Conclusion the home task:(Үй тапсырмасын қорытындылау)Questions:1.Who is Charles Dickens? 2.When he was born?  3.Novels written by

Слайд 9Presentation. New lesson(Жаңа сабақ)
The year 2003 was significant in the

development of culture. In his Address to the people of

Kazakhstan the president of Kazakhstan N. Nazarbaev ordered to elaborate and start realization of the special State program “Cultural heritage”.
The realization of the program was started in 2004 and supposed for two years. Later there were worked out another two stages of the program: 2007- 2009 and 2009- 2011.
Presentation. New lesson(Жаңа сабақ)The year 2003 was significant in the development of culture. In his Address to

Слайд 11Phonetic drill
culture – мәдениет
heritage – мұра
cultural heritage – мәдени мұра
tangible

– материалдық
intangible – рухани
value – құндылық
monument – ескерткіш
traditions – дәстүрлер

Phonetic drillculture – мәдениетheritage – мұраcultural heritage – мәдени мұраtangible – материалдықintangible – руханиvalue – құндылықmonument –

Слайд 12 Read the texts:
1-group: Tangible cultural heritage.
2-group: Intangible cultural heritage.




Read the texts:  1-group: Tangible cultural heritage.2-group: Intangible cultural heritage.

Слайд 13Working with copybook (Дәптермен жұмыс)
Exercise 3.Page 169.
A. __________________
“Buildings and

historic places, monuments, artifacts which are considered
worthy of preservation

for the future. These include objects significant to the
archaelogy, architecture, science or technology of specific culture.”
B. __________________
“The practices, representations, expressions, knowledge, skills” as well as the
instruments, objects, artifacts and cultural spaces associated therewith”that
communities, groups and, in some cases, individuals recognize as part of their
cultural heritage.”
Write exercise 4 on page 170.
Working with copybook (Дәптермен жұмыс)Exercise 3.Page 169.A. __________________ “Buildings and historic places, monuments, artifacts which are considered

Слайд 14Work with posters
(Постермен жұмыс)
Defend the posters
(Постер қорғау)


Work with posters(Постермен жұмыс)Defend the posters(Постер қорғау)

Слайд 15Answer the questions (Жаңа сабақты қорытындылау)
1. What are some things

that define a culture?
2. What is cultural heritage?
3. What do

you think is interesting about your culture?
4. What does tangible cultural property include? 5. What does intangible cultural property include?
6. The mausoleum Aisha bibi is … heritage.
7. Traditions are … heritage
Answer the questions (Жаңа сабақты қорытындылау)1. What are some things that define a culture?2. What is cultural

Слайд 16Home task:(Үйге тапсырма) Write exercise 5

Marking: (Бағалау)

Reflection: (Рефликсия

Home task:(Үйге тапсырма) Write exercise 5Marking: (Бағалау)Reflection: (Рефликсия

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика