Пәні: Сауат
ашу1- сынып
Бөлімі: Тыңдалым, айтылым
Тақырыбы: Мектебіме саяхат.
Нн дыбысы мен әріпі.
Бастауыш сынып мұғалімі:
Алдамжар Г.А
ЖОББМ № 5
Сабақ мақсаты:
Барлық оқушылар: Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім? (не?) туралы айтылғанын анықтай алады. Жазу жолын түсінеді.
Көптеген оқушылар: Мәтіннің көмегімен мәтінде кім? (не?) туралы айтылғанын анықтайды. Жазу жолын, жоларалық кеңістіктерді сақтап жазады.
Кейбір оқушылар:. Мәтіннің көмегімен мәтінде кім? (не?) туралы айтылғанын әңгімелеп, талдай алады. Жазу жолын, жоларалық кеңістіктерді, жолдың жоғарғы және төмен сызығын сақтап , сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады.
Бағалау критерийлері:
- Әріптерді таниды және ажыратады.
- Сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады.
Пәнаралық байланыс
Музыка, дүниетану.
Зерттеуге негізделген оқу,
оның барысында оқушылар
мәселені жеке өздері зерделейді
«Сұраққа жетіп ал» әдісі
ресурстарды қолданып ең жақын адам , ең қажет асты тауып, сұрақтарға жауап береді. (Таным әрекеті үрдісінде қарым- қатынас шеберлігі дамиды)
Ашық сұрақтарды пайдалану
«Бэкроним» әдісі
Сурет бойынша тапқан сөздерді байланыстырып сөйлем құрайды, жазады.
(Ойлау қабілеті дамиды, сөздік қоры молаяды, жазылым дағдысы қалыптасады.)
Бағалау: “Бағдаршам” әдісі
На... А...- на
Дескриптор:
-Суретке қарап, астында берілген сөзді толықтырып жазады.
-Сөздерді буынға бөліп оқиды
-Тапқан сөздерден сөйлем құра алады.
-Жауаптарын дәлелдеу.
“Бэкроним” әдісі
Саралау әдістері
Бағалау: «Баспалдақ» әдісі
Дескриптор:
-Н дыбысының қалай айтылуын біледі.
-Н дыбысының дауыссыз екендігін айтады
Бағалау: «Бес саусақ» әдісі
Критериалды бағалау (қалыптастырушы бағалау)
Бағалау критерийлері :
- Әріптерді таниды және ажыратады.
-Сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады.
Ықшамсабақ барысында, уақытты тиімді пайдалану, сабақты жүйелі өткізуге керектігін түсіндім. Осының арқасында өзімнің болашақта өткізетін сабатарымды жүйелі жоспарлаймын деген түйінге келдім.
Белсенді оқу әдістері оқушылардың қызығушылықтарын арттырып , жұмысқа тартатынын түсіндім.
Спиральді оқыта білім беру бағдарламасы жеңіл идеялардан күрделі идеяларға қисынды жолмен асатынын түсіндім.
Саралау әдістері әр оқушыға мақсаттарға жетуге ықпал ететінін білдім.
Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:
Email: Нажмите что бы посмотреть