Разделы презентаций


?дебиттік о?у?а арнал?ан жоспар

Содержание

Психологиялық даярлықШырылдады қоңырау,Біз сабақты бастаймыз.Партамызға отырып,Өзара көз тастаймыз.Табыс тілеп көзбенен-Жаңа білім алуға,Алға қадам аттаймыз.Сабақтың барысы:І.Ұйымдастыру

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1Желтоқсанның он төрті
Алдар көсе мен салт атты
МАҚСАТЫ
Оқушыларға аңыздағы негізгі оқиғаны,

идеяны ұғындыру. өз көз-қарасын,ойын түйіндей білуге
үйрету.
Оқушылардың ой-өрістерін, шығармашылық қиялын

дамыту, танымдық білімін дамыту.

Оқушыларды тапқырлыққа, ақылдылыққа, батылдылыққа, адамгершілікке тәрбиелеу.

Білімділігі

Дамытушылығы

Тәрбиелілігі

Сабақтың түрі: Аралас сабақ.
Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, түсіндіру, топтастыру, топтық жұмыс, кубизм, семантикалық карта
Сабақтың көрнекілігі: Алдаркөсе суреті, сөзжұмбақ, сызбалар, шырша, текше.

Желтоқсанның он төртіАлдар көсе мен салт аттыМАҚСАТЫОқушыларға аңыздағы негізгі оқиғаны, идеяны ұғындыру. өз көз-қарасын,ойын түйіндей білуге үйрету.Оқушылардың

Слайд 2
Психологиялық даярлық
Шырылдады қоңырау,
Біз сабақты бастаймыз.
Партамызға отырып,
Өзара көз тастаймыз.
Табыс тілеп көзбенен-
Жаңа

білім алуға,
Алға қадам аттаймыз.
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру

Психологиялық даярлықШырылдады қоңырау,Біз сабақты бастаймыз.Партамызға отырып,Өзара көз тастаймыз.Табыс тілеп көзбенен-Жаңа білім алуға,Алға қадам аттаймыз.Сабақтың барысы:І.Ұйымдастыру

Слайд 3Ашық сабақ
Алдар көсе мен салт атты
( Аңыз

әңгіме)
2-сынып
Өткізген: Лукпанова Куралай Кыдыровна
Атырау облысы
Құрманғазы ауданы
Панфилов жалпы орта

мектебі
Ашық сабақ Алдар көсе мен салт атты  ( Аңыз әңгіме)2-сынып Өткізген: Лукпанова Куралай Кыдыровна Атырау облысыҚұрманғазы

Слайд 4ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.
а)“Өз ізі” Әңгімесінің мазмұнын сұрау.
Ә) Әңгімеден қандай

ой түйдік?
Б) Үй тапсырмасын бекіту
“Жұмбақ із “ ойыны

1. Қазақша жыл басы қай айдан басталады?
2.Ертегі дегеніміз қандай шығарма?
3”Өз ізі” әңгімесінің авторы кім?
4.Төрт әріптен тұратын жыл атауы қандай?
5. Тікен-тікен тік пісте,
Қысы- жазы бір түсте .

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.а)“Өз ізі” Әңгімесінің мазмұнын сұрау.Ә) Әңгімеден қандай ой түйдік?Б) Үй тапсырмасын бекіту “Жұмбақ із

Слайд 5№1

Банан- 18
Апельсин - 36
Әр бала-? жеміс
9 балаға

тең бөлгенде
ІІІ.Жаңа сабақ:
Алдар көсе мен салт атты.
Ой қозғау:
Қазір қандай жыл

мезгілі?
Қыста табиғат қандай күйге енеді?
Адамдар қалай киінеді?
Жұмбақтар
1.Күндіз басыңда болады
Түнде ілгішке қонады.
2.Қысты кимесең тоңасың,
Жазда кисең жанасың.
3.Терезені өрнектеп,
Әдемі сурет салыпты.
Кім екенін табайық,
Көрінбей кетіп қалыпты.

№1 Банан- 18 Апельсин - 36 Әр бала-? жеміс9 балаға тең бөлгендеІІІ.Жаңа сабақ:Алдар көсе мен салт атты.Ой

Слайд 6Аңыз белгілі бір адам атына, іс-әрекетіне байланысты туады. Аңыз әңгіме

көбінесе тарихта болған адамның басына құрылады
Суретпен жұмыс

Аңыз белгілі бір адам атына, іс-әрекетіне байланысты туады. Аңыз әңгіме көбінесе тарихта болған адамның басына құрыладыСуретпен

Слайд 7Аңыз белгілі бір адам атына, іс-әрекетіне байланысты туады. Аңыз әңгіме

көбінесе тарихта болған адамның басына құрылады

Аңыз белгілі бір адам атына, іс-әрекетіне байланысты туады. Аңыз әңгіме көбінесе тарихта болған адамның басына құрылады

Слайд 81.Аңызды оқып, мазмұнын түсіндіру.
2.Мәтінді тізбектеп, ролге бөліп оқыту.
3. Кубизм әдісі

бойынша жаңа тақырыпты нақтылау.
Алдар қандай адам?
Бай қандай адам?
Алдар байды алдай

алды ма?
Суреттегі жерде тұрған кім деп ойлайсың?
Ат үстіндегі кім?
Алдар көсе туралы бұрын қандай аңыз оқыдық?

Сөздік жұмыс
Жөн сұрасу-не себепті жүргенін білу.
Хал-жағдайын сұрау.

Оқулықпен жұмыс

Дәптермен жұмыс

1.Аңызды оқып, мазмұнын түсіндіру.2.Мәтінді тізбектеп, ролге бөліп оқыту.3. Кубизм әдісі бойынша жаңа тақырыпты нақтылау.Алдар қандай адам?Бай қандай

Слайд 9А
Л
Д
Ө
А
Р
К
Е
С
СӨЗЖҰМБАҚ

АЛДӨАРКЕССӨЗЖҰМБАҚ

Слайд 10Е
С
Ө
К
Р
А
Д
Л
А
Й
Е
Б
Ы
Д
Б
Т
А
Ң
Т
А
Е
Ү
Й
Ы
Н
Қ
А
К
Ө
Р
І
М
К
А
З
А
Қ
Қ
Н
А
Т
А
Б
С
Сөзжұмбақтың шешуі

ЕСӨКРАДЛАЙЕБЫДБТАҢТАЕҮЙЫНҚАКӨРІМКАЗАҚҚНАТАБССөзжұмбақтың шешуі

Слайд 11Сергіту сәті
Топтастыру стратегиясы
Алдар көсе
Ақылды, батыл
Ақылды, батылХалыққа
Халыққа дос,
Зұлымдыққа

қарсы
Айлакер

Сергіту сәті Топтастыру стратегиясыАлдар көсеАқылды, батылАқылды, батылХалыққа Халыққа дос, Зұлымдыққа қарсыАйлакер

Слайд 12БАЙ
еріккен
Мақтаншақ
Халыққа қас
Озбыр
Аяушылығы жоқ

БАЙеріккенМақтаншақХалыққа қасОзбырАяушылығы жоқ

Слайд 13Қорытындылау
-Бүгінгі сабақта не өттік?
-Олай болса алған білімдерімізді ойда сақтау, өткенді

еске түсіру мақсатында “Семантикалық картаны” толтыра қояйық.

Қорытындылау-Бүгінгі сабақта не өттік?-Олай болса алған білімдерімізді ойда сақтау, өткенді еске түсіру мақсатында “Семантикалық картаны” толтыра қояйық.

Слайд 14Үйге тапсырма: Әңгімені оқып, мазмұнын айту.
Бағалау:

Үйге тапсырма: Әңгімені оқып, мазмұнын айту.Бағалау:

Слайд 15Нәтижесінде
Оқушылар еркін сөйлеуге, басқаның пікірімен санасуға, шығармашылықпен жұмым жасауға
Жұптасып,

топтасып жұмыс жасауға, таным көкжиегі кеңіді
Адамгершілікке, қамқаорсызға қорған болуға,

отанын, елін сүюге тәрбиеленді
НәтижесіндеОқушылар еркін сөйлеуге, басқаның пікірімен санасуға, шығармашылықпен жұмым жасауға Жұптасып, топтасып жұмыс жасауға, таным көкжиегі кеңіді Адамгершілікке,

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика