Разделы презентаций


Косындыны сан?а б?лу

Содержание

Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен шығарту Дамытушылық:Оқушылардың ақыл-ойын,логикалық ойлауы мен шығармашылық қабілеттерін арттыру,ойын түрлерін пайдалану арқылы

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 ТАҚЫРЫБЫ: “ҚОСЫНДЫНЫ САНҒА БӨЛУ”


Тақырыбы: Қосындыны

санға бөлу


Слайд 2 Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге

асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен

шығарту
Дамытушылық:Оқушылардың ақыл-ойын,логикалық ойлауы мен шығармашылық қабілеттерін арттыру,ойын түрлерін пайдалану арқылы сабаққа қызығушылықтарын арттыру.
Тәрбиелік:Сабақтағы  белсенділікке, жазба жұмыстарды орындаудағы ұқыптылыққа, шапшаң есептеуге, нақты жауап беруге тәрбиелеу

Мақсаты:

Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру.

Слайд 3
Интербелсенді тақта, оқулық, кестелер, суреттер, бор,

стикерлер, плакат, маркер
Қолданылатын көрнекіліктер:

Интербелсенді тақта, оқулық, кестелер, суреттер, бор, стикерлер, плакат, маркер Қолданылатын көрнекіліктер:

Слайд 4
СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне

сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен жұмыс
Қолданылатын модульдер:

СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен

Слайд 5
Диалог, топпен жұмыс,

жеке жұмыс, жұптық жұмыс, әңгімелеу, ой қозғау, сұрақ - жауап
Қолданылатын

әдіс-тәсілдер:
Диалог, топпен жұмыс, жеке жұмыс, жұптық жұмыс, әңгімелеу, ой қозғау,

Слайд 6Шаттық шеңбері
Үй тапсырмасын сұрау
“Бағалай білейік”
“Сен маған, мен саған” жаттығуы
“Сұрақтар бұрқасыны”

жаттығуы
Рефлексия
Үйге тапсырма беру
Сабақ барысы:

Шаттық шеңберіҮй тапсырмасын сұрау“Бағалай білейік”“Сен маған, мен саған” жаттығуы“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуыРефлексияҮйге тапсырма беруСабақ барысы:

Слайд 7 Шаттық шеңбері

Шаттық шеңбері

Слайд 8 “Бағалау бағдаршамы”
ТҮСІНДІМ
ТҮСІНГЕН СИЯҚТЫМЫН
МҮЛДЕМ

ТҮСІНБЕДІМ



“Бағалау бағдаршамы”ТҮСІНДІМТҮСІНГЕН СИЯҚТЫМЫНМҮЛДЕМ ТҮСІНБЕДІМ

Слайд 9Үй тапсырмасын тексеру
30 см = 3 дм
1 км = 1000

м
50 см = 5 дм 0 см
5 дм =

5 см
63 см = 6 дм 3 см
7 м 50 см = 75 дм
Үй тапсырмасын тексеру30 см = 3 дм1 км = 1000 м50 см = 5 дм 0 см

Слайд 112-тапсырма. Есепті әр түрлі тәсілмен шығар.

І – топ:
Мектепте әуелі 24

парта, соңынан тағы 32 парта әкелініп, төрт сыныпқа тең бөлініп

берілді. Әр сыныпқа неше партадан берілді?

ІІ – топ:
Тік төртбұрыштың периметрі 24 см, ұзындығы 8 см, тік төртбұрыштың енін тап.


?

8 см

2-тапсырма. Есепті әр түрлі тәсілмен шығар.І – топ:Мектепте әуелі 24 парта, соңынан тағы 32 парта әкелініп, төрт

Слайд 12“Сен маған, мен саған”

“Сен маған, мен саған”

Слайд 13а) Жарты метрде неше сантиметр бар? Жарты дециметрде ше?
4-тапсырма
а) Бір

тоннаның бестен бір бөлігі неше килограмм? Жарты центнерде неше килограмм

бар?
а) Жарты метрде неше сантиметр бар? Жарты дециметрде ше?4-тапсырмаа) Бір тоннаның бестен бір бөлігі неше килограмм? Жарты

Слайд 145-тапсырма.

Периметрі 20 см шаршының қабырғасы неше сантиметр болады? Осындай

шаршы сыз және әріптермен белгіле. Оның ауданын тап.

5-тапсырма. 	Периметрі 20 см шаршының қабырғасы неше сантиметр болады? Осындай шаршы сыз және әріптермен белгіле. Оның ауданын

Слайд 157-тапсырма.
І-топ
Бірліктерін 5-ке көбейткенде 7 * 5 = 35 теңдігі

қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз.
ІІ-топ
Бірліктерін 5-ке бөлгенде 35 : 5

= 7 теңдігі қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз.
7-тапсырма. І-топБірліктерін 5-ке көбейткенде 7 * 5 = 35 теңдігі қолданылатын екі таңбалы сандарды жаз.ІІ-топБірліктерін 5-ке бөлгенде

Слайд 16“Бағалай білейік”

“Бағалай білейік”

Слайд 171.Көбейтудің компаненттерін ата 2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4.

1 тәулікте неше сағат бар? 5.1сағатта неше минут бар? 6.23 пен 4

тің көбейтіндісі 7.Ауданды қалай табамыз? 8.2-нің кубы нешеге тең? 9.Периметрді қалай табамыз? 10.Қосындыны қалай санға көбейтеміз? 1.2. 3-тің кубы нешеге тең?

Сұрақтар бұрқасыны

1.Көбейтудің компаненттерін ата  2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4. 1 тәулікте неше сағат

Слайд 18 №6 46 - бет
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА

№6  46 - бетҮЙГЕ ТАПСЫРМА

Слайд 19НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА
РАХМЕТ!

НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика