Разделы презентаций


Сабақтың әдісі: “Ыстық микрофон”, Ой шақыру, мюстенберг, 3W стратегиясы, “421” сратегиясы, сәйкесін тап, синквейн, семантикалық карта.

Содержание

1. Білімділік: Оқушыларға өсімдік мүшелері 2. Дамытушылық: сыни тұрғыда ойлау арқылы тақырып бойынша түсініктерін дамыту;3.Тәрбиелік: тәрбиелеу;Сабақтың мақсаты:

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1

Қостанай облысы Амангелді ауданы
Ә. Боранбаев атындағы жалпы білім беретін орта

мектебі
4 - сынып
Өткізген: бастауыш сынып мұғалімі
Магзумова Торгын Уйсинбаевна
 
Тақырыбы: Өсімдік

мүшелері және оның қызметі. Тамыр
Қостанай облысы Амангелді ауданыӘ. Боранбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі4 - сыныпӨткізген: бастауыш сынып мұғалімі Магзумова

Слайд 21. Білімділік: Оқушыларға өсімдік мүшелері
2. Дамытушылық: сыни тұрғыда ойлау арқылы

тақырып бойынша түсініктерін дамыту;
3.Тәрбиелік: тәрбиелеу;

Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік: Оқушыларға өсімдік мүшелері 2. Дамытушылық:  сыни тұрғыда ойлау арқылы тақырып бойынша түсініктерін дамыту;3.Тәрбиелік:

Слайд 3Күтілетін нәтиже:
Өсімдік мүшелерін меңгеру.
Тамырдың атқаратын қызметін ұғыну.
Өзара бірлесіп жұмыс

жасай алу.

Күтілетін нәтиже: Өсімдік мүшелерін меңгеру.Тамырдың атқаратын қызметін ұғыну.Өзара бірлесіп жұмыс жасай алу.

Слайд 4САБАҚТЫҢ ҚҰРЫЛЫМЫ:
Сабақтың түрі: Ашық сабақ
Сабақтың әдісі: “Ыстық микрофон”, Ой шақыру,

мюстенберг, 3W стратегиясы, “421” сратегиясы, сәйкесін тап, синквейн, семантикалық карта.


Баяндау, сұрақ-жауап, сұхбаттау, жеке жұмыс, топпен жұмыс, диалогтік әңгімелесу.
Көрнекіліктер: интерактивті тақта, слайдтар, суреттер, флипчарт (плакаттар), маркерлер.

.

САБАҚТЫҢ ҚҰРЫЛЫМЫ:Сабақтың түрі: Ашық сабақСабақтың әдісі: “Ыстық микрофон”, Ой шақыру, мюстенберг, 3W стратегиясы, “421” сратегиясы, сәйкесін тап,

Слайд 5
Сабақтың барысы:


І. Ұйымдастыру кезеңі.
Сынып

оқушыларына жағымды ахуал туғызу, назарын сабаққа аудару.

Сабақтың барысы:      І. Ұйымдастыру кезеңі.Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу, назарын сабаққа аудару.

Слайд 7Оқушылар 2 топқа алма мен мандарин жемістерін таңдау арқылы бөлінеді.

Оқушылар 2 топқа алма мен мандарин жемістерін таңдау арқылы бөлінеді.

Слайд 8
Топтың ережесі.

Ойды қайталамау.
Сөзді бөлмеу.
Топта бірін-бірі тыңдау,
сыйлау.
Сыпайы сөйлеу.

Топтың ережесі.Ойды қайталамау.Сөзді бөлмеу.Топта бірін-бірі тыңдау, сыйлау.Сыпайы сөйлеу.

Слайд 9І кезең. Білу.
ІІ кезең. Түсіну. Жаңа сабақты меңгеру.
ІІІ кезең.

Қолдану.
IV кезең. Талдау.
V кезең. Жинақтау.
VI. Үйге тапсырма беру.
VІІ.

Рефлексия. Бағалау кезеңі.

Сабақ жоспары:

І кезең. Білу. ІІ кезең. Түсіну. Жаңа сабақты меңгеру.ІІІ кезең. Қолдану. IV кезең. Талдау.V кезең. Жинақтау. VI.

Слайд 10І кезең. Білу.
1- тапсырма. Үй жұмысын тексеру (ыстық

микрофон әдісі арқылы)
1. Өсімдік дегеніміз не ?
2. Өсімдіктің «балауса шағы»

дегеніміз не?
3. Өсімдіктің «жетілген шағы» дегеніміз не ?
4. Өсімдік тіршілігі үшін қандай жағдайлар қажет?
5. Далалы, орманды жерден қандай өсімдіктерді кездестіреміз ?
6. Өсімдіктің қартаю белгілері қандай?

І кезең. Білу. 1- тапсырма. Үй жұмысын тексеру  (ыстық микрофон әдісі арқылы)1. Өсімдік дегеніміз не ?2.

Слайд 112-тапсырма.




Өсімдік






2-тапсырма. Өсімдік

Слайд 12Мюстенберг әдісі
Нйвөсімдікаъчмүшелеріаүцуүгцжәнецвъоныңлохқызметіэъхтамырсву

Мюстенберг әдісіНйвөсімдікаъчмүшелеріаүцуүгцжәнецвъоныңлохқызметіэъхтамырсву

Слайд 13ӨСІМДІК МҮШЕЛЕРІ ЖӘНЕ ОНЫҢ ҚЫЗМЕТІ. ТАМЫР
ІІ кезең. Түсіну.

ӨСІМДІК МҮШЕЛЕРІ ЖӘНЕ ОНЫҢ ҚЫЗМЕТІ. ТАМЫРІІ кезең. Түсіну.

Слайд 14
ТАМЫР

ТАМЫР

Слайд 16
Шашақ тамыр

Шашақ тамыр

Слайд 17Электрондық оқулық.

Өсімдік мүшелері және оның қызметі. Тамыр

Электрондық оқулық.Өсімдік мүшелері және оның қызметі. Тамыр

Слайд 18 Оқулықтан мәтінмен танысу.

І топқа : Тамыр дегеніміз

не? «3W» стратегиясы арқылы жұмыс жасайды.
ІІ топ: Негізгі тамыр дегеніміз

не? «421» стратегиясы арқылы постер қорғайды.
Оқулықтан мәтінмен танысу.І топқа : Тамыр дегеніміз не? «3W» стратегиясы арқылы жұмыс жасайды. ІІ

Слайд 19ІІІ кезең. Қолдану.
5 мин. 3 ұпай.
2-тапсырма

ІІІ кезең. Қолдану.5 мин. 3 ұпай. 2-тапсырма

Слайд 20Қандай тамыр ?

Қандай тамыр ?

Слайд 21Қандай тамыр ?

Қандай тамыр ?

Слайд 22Шөлді жер өсімдіктерінің тамыры неше метр тереңдікке дейін жетеді
Күнбағыс, сәбіз,

қымыздық, бақбақ
Өсімдіктің негізгі және жер астындағы мүшесі
10-15 м
Шөлді жер өсімдіктері
Тамыр




Сексеуіл, құм қарағаны, жантақ

Негізгі тамыры айқын көрініп тұрады

СӘЙКЕСІН ТАП, ӘР СӨЗДІ ӨЗ ОРНЫНА ҚОЛДАН!

Шөлді жер өсімдіктерінің тамыры неше метр тереңдікке дейін жетедіКүнбағыс, сәбіз, қымыздық, бақбақӨсімдіктің негізгі және жер астындағы мүшесі10-15

Слайд 24IV кезең. Талдау.




Тапсырма атауы. Зат есім
Сипаттама. Сын есім
Құрамы
Тақырыпқа байланысы
Тақырыпқа

синоним 1-2 сөз

Синквеин

IV кезең. Талдау. Тапсырма атауы. Зат есімСипаттама. Сын есімҚұрамыТақырыпқа байланысыТақырыпқа синоним 1-2 сөзСинквеин

Слайд 25VI кезең. Жинақтау. «Семантикалық кесте»





VI кезең. Жинақтау. «Семантикалық кесте»

Слайд 26VI кезең. Жинақтау. «Семантикалық кесте»





VI кезең. Жинақтау. «Семантикалық кесте»

Слайд 27Бағалау кезеңі.

Бағалау  кезеңі.

Слайд 28
Үйге тапсырма:

/ Оқулықтан 55-56 бет оқу және жұмыс дәптеріне

тапсырмаларды орындау./

Үйге тапсырма:/ Оқулықтан 55-56 бет оқу және жұмыс дәптеріне  тапсырмаларды орындау./

Слайд 29Рефлексия. Шабадан, еттартқыш, себет
Не маңызды, нені аласыз?
Нені әлі оқу керек?
Не

қажет емес, себетке саласыз?

Рефлексия. Шабадан, еттартқыш, себетНе маңызды, нені аласыз?Нені әлі оқу керек?Не қажет емес, себетке саласыз?

Слайд 30НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!

СПАСИБО ЗА ВНИМАНИЕ!

THANK YOU FOR YOUR ATTENTION!

НАЗАРЛАРЫҢЫЗҒА РАХМЕТ!СПАСИБО ЗА ВНИМАНИЕ!THANK YOU FOR YOUR ATTENTION!

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика