Разделы презентаций


№3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі

Оқу мақсаты: 6.1.1.1. Мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжау.Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді тыңдау арқылы жаңа тақырыпты болжайды, бесікке салу салты туралы біледі; Оқушылардың

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1№3 Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі
• пән мұғалімі

Калпакова Л.Д

Сыныбы: 6-сынып
• Тақырыбы: Бесікке салу
(тыңдалым және айтылым)
№3 Абай Құнанбаев  атындағы орта мектебі• пән мұғалімі

Слайд 2Оқу мақсаты: 6.1.1.1. Мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау

арқылы көтерілген мәселені болжау.
Сабақтың мақсаты:
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтінді

тыңдау арқылы жаңа тақырыпты болжайды, бесікке салу салты туралы біледі;
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Тұсау кесу, бесікке салу салттарын салыстырады
Кейбір оқушылар орындай алады:
Үстеудің мағыналық түрлерін қатыстыра отырып, бесік жырын жазады.

Бағалау критерийлері:
1.Жаңа тақырыпты біледі, түсінеді
2. Екі салт-дәстүрді салыстырады
3. Бесікке салу жырын жазады
Оқу мақсаты: 6.1.1.1. Мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілген мәселені болжау.Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар

Слайд 3Сабақтың басы:
Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Сәлемдесу» тренингісі арқылы.

Топқа

бөлу. (түрлі түсті қағаздар арқылы бөлу.)

Сабақтың тақырыбы мақсаты,

бағалау критерийлерімен таныстыру

«Миға шабуыл» әдіcі apқылы сұрақтар қою

Сабақтың басы: Ұйымдастыру кезеңіПсихологиялық ахуал қалыптастыру:  «Сәлемдесу» тренингісі арқылы. Топқа бөлу. (түрлі түсті қағаздар арқылы бөлу.)

Слайд 4Сабақтың ортасы:


1-тапсырма : (ТЖ) «Stop kadr» әдісі
Мәтінді тыңдап, тақырыпты

болжайды. Бесікке салу салты туралы ойларын ортаға салады.
Дескриптор:

ҚБ «Бағдаршам» әдісі

арқылы топтар бір-бірін бағалайды.
2-тапсырма: (ЖЖ ) «Адасқан сөздер» әдісі Кестемен жұмыс
Тірек сөздер арқылы сөйлем құрастыр. (бесік, ала жіп, аттама, төмен, ары-бері, ағаш, ою-өрнек, мұра, салт)


Дескриптор:

ҚБ «Бас бармақ» әдісі арқылы топтар бір-бірін бағалайды.
3- тапсырма: (Ж ) «Егер мен ақын болсам..» әдici
Жаңа тақырыппен байланыстырып, үстеулерді қатыстыра отырып бесік жырын жазу.
Дескриптор:


ҚБ Оқушылар «Қол шапалақтау» арқылы бағалайды
Сабақтың  ортасы: 1-тапсырма : (ТЖ) «Stop kadr» әдісіМәтінді тыңдап, тақырыпты болжайды. Бесікке салу салты туралы ойларын

Слайд 5Саралау тапсырмасы:
Тапсырма. Тірек сөздер арқылы сөйлем құрастыр.
(бесік, ала

жіп, аттама, төмен, ары-бері, ағаш, ою-өрнек, мұра, салт)



Барынша қолдау көрсету:
Сөлемдерді

толықтыр
Орташа қолдау көрсету:
Сөлемдерді құрастырады. Үстеулерді қолданады.
Қолдауды аз көрсету:
Екі салтты салыстырады




Саралау тапсырмасы: Тапсырма. Тірек сөздер арқылы сөйлем құрастыр. (бесік, ала жіп, аттама, төмен, ары-бері, ағаш, ою-өрнек, мұра,

Слайд 6 Құндылықтарға баулу: 6-құндылық. Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы. Қазақ халқының салт-дәстүрін білу,

бесікті ұқыптап ұстау, мұра екенін түсіну

Құндылықтарға баулу:  6-құндылық.  Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы.  Қазақ

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика