Разделы презентаций


План урока "3 саны және цифры"

Белсенді оқу әдіс-тәсілдеріСабақтың басы “Шаттық шеңбер”

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 Пәні:математика
Тақырыбы:3 саны және цифры

Оқу мақсаты:1.1.1.2 бір таңбалы сандарды оқу,жазу және салыстыру 1.1.1.3 бір таңбалы сандардың құрамын анықтау 1.1.1.1**натурал сандардың және нөл сандарының құрылуын түсіндіру көлеміндегі сандарды тура және кері санау,олардың натурал сандарының қатарындағы орнын анықтау Сабақ мақсаттары: 1.3 саны және цифры туралы түсінік қалыптастыру 2.3 санын қолдана алу 3.сандар мен сандарды,сандар мен өрнектерді салыстыру,есептер құрастыру Бағалау критерийлері: 3 саны және цифры туралы түсінік қалыптасады Суреттер арқылы санына байланысты өрнек құрып,мәнін табады Сандарды салыстырады ,есептер құрастыра алады

Алға мектеп-бақшасы Бастауыш сынып мұғалімі Давлетова Шолпан Избасхановна

Пәні:математикаТақырыбы:3 саны және цифры

Слайд 2Белсенді оқу әдіс-тәсілдері
Сабақтың басы

“Шаттық шеңбер”

Белсенді оқу әдіс-тәсілдеріСабақтың басы         “Шаттық шеңбер”

Слайд 3
Сабағымның білу, түсіну кезеңінде “Белсенді оқу” әдісін

пайдаланамын, топтық жұмыс арқылы түрлі белсенді, шығармашылық, практикалық жұмыстарды

қамтитын іс-әрекетті жүзеге асады. “Кім жылдам,ең байқампаз“ ойынын ойната отырып оқушылардың сабаққа деген қызығушылығы артады, санның құрамын сақтайды,дәлелдейді, анықтайды, Модельдеу тәсілін қолданып,артық кем ұғымын меңгереді. Осы кезде айтылым, тыңдалым, жазылым дағдылары қалыптасады.

Сабағымның қолдану кезеңінде оқушылар -дың қажеттілігін қанағаттандыру мақсатында 3 санының құрамын“Себетті толтыр” ойынында “Ойлан. Жұптас. Талқыла” әдісі арқылы себеттегі заттарды санына қарай және түсіне қарай топтастырады.Оқулықтағы тапсырма бойынша өрнектердің шешімін табады. Осы тәсіл арқылы оқушының сын тұрғысынан ойлауы дамиды, зерттеушілік қабілеттері артады, Жылдам шешім қабылдауы қалыптасады.

Сабақтың жинақтау кезеңінде “Миға шабуыл” әдісі арқылы оқушылардың логикалық ойлау қабілеті дамиды.Оқушылар өз білімдерін тексеріп тұлға аралық қарым-қатынастары жүзеге асады.Түсінік пен дағдылары тереңдейді.Өзіне деген сені мен оқуға деген уәжі артады.Шығармашылыққа ынталандырады.


Саралау

Сабағымның білу, түсіну кезеңінде “Белсенді оқу” әдісін пайдаланамын, топтық жұмыс арқылы түрлі белсенді, шығармашылық,

Слайд 4К
Р
И
Т
Е
Р
И
А
Л
Д
Ы

Б
А
Ғ
А
Л
А
У
«Басбармақ» әдісі
арқылы бір-бірін жұппен бағалайды



«Үш шапалақ»

әдісі
арқылы топ ішінде бірін-бірі бағалайды

«Мадақтау» әдісі арқылы ,

бағалау

РЕФЛЕКСИЯ
«Жеміс ағашы»

3 саны және цифры туралы түсінік қалыптасады Суреттер арқылы санына байланысты өрнек құрып,мәнін табады Сандарды салыстырады ,есептер құрастыра алады

КРИТЕРИАЛДЫ БАҒАЛАУ «Басбармақ» әдісі арқылы бір-бірін жұппен бағалайды «Үш шапалақ» әдісі арқылы топ ішінде бірін-бірі бағалайды 	«Мадақтау»

Слайд 5Ықшам сабақтың қорытындысы
Не үйрендім?
Болашақта
Осы үш апталық курсынан үйренгенім тренердің

және әріптестерімнің көмегімен қысқа мерзімді жоспарды дұрыс құруды ,оқу мақсаттарынан

нақты сабақ мақсаттарын шығаруды,ал сабақ мақсаттарынан бағалау критерийлерін шығаруды үйрендім

Ұрпақтың еркін дамуына,жан –жақты білім алуына белсенді шығармашыл болуына жағдай жасаймын.Жаңа оұу бағдарламаларыныңерекшелігін ескере отырып:ақпаратты іздеп,адамгершілік құндылықтарын дамытып,оқудың функционалдық дағдыларын қалыптастырамын

Ықшам сабақтың қорытындысыНе үйрендім?Болашақта Осы үш апталық курсынан үйренгенім тренердің және әріптестерімнің көмегімен қысқа мерзімді жоспарды дұрыс

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика