Разделы презентаций


Презентация урока по математике на тему "?осындыны сан?а б?лу" 3 класс

Содержание

Шаттық шеңбері“Сандар әлемі”“Сен маған, мен саған” жаттығуы“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуы“Әрқайсысына затын табуға көмектес” жаттығуы“Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?” жаттығуы“Мен білемін” жаттығуы“Қызықты төрттік” жаттығуы“Бағалай білейік”РефлексияҮйге тапсырма беруСабақ барысы:

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 тАҚЫРЫБЫ: “Қосындыны санға бөлу”


Тақырыбы: Қосындыны

санға бөлу


Слайд 2Шаттық шеңбері
“Сандар әлемі”
“Сен маған, мен саған” жаттығуы
“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуы
“Әрқайсысына затын

табуға көмектес” жаттығуы
“Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?” жаттығуы
“Мен білемін” жаттығуы
“Қызықты төрттік”

жаттығуы
“Бағалай білейік”
Рефлексия
Үйге тапсырма беру

Сабақ барысы:

Шаттық шеңбері“Сандар әлемі”“Сен маған, мен саған” жаттығуы“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуы“Әрқайсысына затын табуға көмектес” жаттығуы“Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?” жаттығуы“Мен

Слайд 3
Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру,

қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен шығарту




Мақсаты:

Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді

Слайд 4
Интербелсенді тақта, Power paint ,оқулық, кестелер,

суреттер, бор, стикерлер, плакат, маркер
Қолданылатын көрнекіліктер:

Интербелсенді тақта, Power paint ,оқулық, кестелер, суреттер, бор, стикерлер, плакат, маркер Қолданылатын көрнекіліктер:

Слайд 5
СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне

сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен жұмыс
Қолданылатын модульдер:

СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен

Слайд 6Шаттық шеңбері
“Сандар әлемі”
“Сен маған, мен саған” жаттығуы
“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуы
“Әрқайсысына затын

табуға көмектес” жаттығуы
“Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?” жаттығуы
“Мен білемін” жаттығуы
“Қызықты төрттік”

жаттығуы
“Бағалай білейік”
Рефлексия
Үйге тапсырма беру

Сабақ барысы:

Шаттық шеңбері“Сандар әлемі”“Сен маған, мен саған” жаттығуы“Сұрақтар бұрқасыны” жаттығуы“Әрқайсысына затын табуға көмектес” жаттығуы“Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?” жаттығуы“Мен

Слайд 7 Шаттық шеңбері

Шаттық шеңбері

Слайд 8“ Сандар әлемі ”
5
8
6
1
83
38
17
45
345
101
643
765
298
59

1000
9000
1200
2500
3000
7

“ Сандар әлемі ”58618338174534510164376529859 100090001200250030007

Слайд 91.Көбейтудің компаненттерін ата 2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4.

1 тәулікте неше сағат бар? 5.1сағатта неше минут бар? 6.Көлемді қалай табамыз? 7.Ауданды

қалай табамыз? 8.2-нің кубы нешеге тең? 9.Периметрді қалай табамыз? 10.Қосындыны қалай санға көбейтеміз? 11.Қосындыны санға бөлу үшін не істейміз? 12. 3-тің кубы нешеге тең?

Сұрақтар бұрқасыны

1.Көбейтудің компаненттерін ата  2.Бөлудің компонентерін ата 3.1 дм неше см бар? 4. 1 тәулікте неше сағат

Слайд 10“Әрқайсысына затын табуға көмектес”

“Әрқайсысына затын табуға көмектес”

Слайд 11бал
тосап
30 · 4
81 : 9
50 · 5
49 : 7
24:4 +

12:4
(21+14) : 7
(16+84) : 2
(22+18) · 3

балтосап30 · 481 : 950 · 549 : 724:4 + 12:4(21+14) : 7(16+84) : 2(22+18) · 3

Слайд 12100 : 20
48 : 8
12 · 2
20 · 8
(16+32)

: 8
10 · 2 + 2 · 2
(60+40) : 20
80

· 2+10 · 0
100 : 2048 : 812 · 220 · 8 (16+32) : 810 · 2 + 2 ·

Слайд 1364 : 8
4 · 3
45 : 5
80 · 9
15:5 +

45:5
(50+40) · 8
(25+39) : 8
(70+20) : 10

64 : 84 · 345 : 580 · 915:5 + 45:5(50+40) · 8(25+39) : 8(70+20) : 10

Слайд 14«Разрядтық қосылғыштарға
жіктейміз ба?»
23
45
42
67
90
38
85
56
= 20+3
= 40+5
= 40+2
= 60+7
= 90+0
= 30+8
=

80+5
= 50+6

«Разрядтық қосылғыштарға жіктейміз ба?»2345426790388556= 20+3= 40+5= 40+2= 60+7= 90+0= 30+8= 80+5= 50+6

Слайд 15«Мен білемін»

«Мен білемін»

Слайд 16(50+15) : 5
(9+9) : 6
75 және 27 сандарының айырмасын

3 есе арттыр
(19+17) : 4
(42+24) : 6
70 және 4 сандарының

көбейтіндісін 40 есе кеміт

(32+48) : 8
(52+11) : 9
40 және 16 сандарының қосындысын 7 есе
кеміт

(25+15) : 5
(24+12) : 4
420 және 6 сандарының бөліндісін 9 есе
арттыр

(50+15) : 5(9+9) : 675 және 27 сандарының айырмасын  3 есе арттыр(19+17) : 4(42+24) : 670

Слайд 17“Сен маған, мен саған”

“Сен маған, мен саған”

Слайд 18Қызықты үштік

Қызықты үштік

Слайд 19 Бір алма ағашынан 36 кг, ал екнішісінен

24 кг алма жиналды. Алмалар 6 килограмнан бөлініп, жәшіктерге салынды.

Неше жәшік қажет болды?

5 жәшіктегі жүзімнің массасы 40 кг. жүзім салынған осындай 7 жәшіктің массасы қанша болады?

Ұзындығы 9 см, ені 6 см тік төртбұрыштан бірдей 6 шаршы қиып алынды. Осы шаршылардың біреуін сызып көрсет.

Бір алма ағашынан 36 кг, ал екнішісінен 24 кг алма жиналды. Алмалар 6 килограмнан

Слайд 20“Бағалай білейік”

“Бағалай білейік”

Слайд 21Рефлексия

Рефлексия

Слайд 22 №5, №11 202 бет
Үйге тапсырма

№5, №11  202 бетҮйге тапсырма

Слайд 23Назарларыңызға
рахмет!

Назарларыңызға рахмет!

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика