Разделы презентаций


Натурал к?рсеткішті д?реже

Содержание

Сабақтың мақсаты:Білімділік: Натурал көрсеткішті дәреже осы тақырып бойынша, оқушылардың білім дәрежесін анықтау, алған білімдерін тиянақтау;Дамытушылық: оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту, практикалық дағдысын қалыптастыру;Тәрбиелік: топпен жұмыс істеуді қалыптастыру, өзара көмектесуді дамыту, пәнге деген

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1Сабақтың тақырыбы:
“ қайталау сабағы ”

Сабақтың тақырыбы:“ қайталау сабағы ”

Слайд 2Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Натурал көрсеткішті дәреже осы тақырып бойынша, оқушылардың білім

дәрежесін анықтау, алған білімдерін тиянақтау;
Дамытушылық: оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту, практикалық

дағдысын қалыптастыру;
Тәрбиелік: топпен жұмыс істеуді қалыптастыру, өзара көмектесуді дамыту, пәнге деген қызығушылығын арттыру.
Сабақтың мақсаты:Білімділік: Натурал көрсеткішті дәреже осы тақырып бойынша, оқушылардың білім дәрежесін анықтау, алған білімдерін тиянақтау;Дамытушылық: оқушылардың ойлау

Слайд 3Сабақтың түрі:
Бекіту сабағы
Сабақтың жабдықталуы:

Технологиялық карталар
Компьютерлік оқу құралдар
Слайдтар
Жұмыс дәптері

Сабақтың түрі:Бекіту сабағыСабақтың жабдықталуы:Технологиялық карталарКомпьютерлік оқу құралдарСлайдтарЖұмыс дәптері

Слайд 4Сабақтың құрылымы:
Ой қозғау
Іздену іс-әрекет
Ой жинақтау
Қорытынды
Үйге тапсырма
Бағалау

Сабақтың құрылымы:Ой қозғауІздену іс-әрекетОй жинақтауҚорытындыҮйге тапсырмаБағалау

Слайд 5Сабақтың эпиграфы:
“Адамның басшысы-ақыл, шолушысы -ой, жетекшісі-талап, қорғаушысы-сабыр, сынаушысы-халық, таусылмайтыны –арман,

ең қымбаттысы-ар сақтау, бәрінен ардақсысы-өмір сүру, соның ішінде ең тәттісі

–сыйластық!”
Төле би
Сабақтың эпиграфы:“Адамның басшысы-ақыл, шолушысы -ой, жетекшісі-талап, қорғаушысы-сабыр, сынаушысы-халық, таусылмайтыны –арман, ең қымбаттысы-ар сақтау, бәрінен ардақсысы-өмір сүру, соның

Слайд 6Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі
2. Үй тапсырмасын сұрау
а)

“Миға шабуыл”
Өзара тексеру парағы бойынша жұмыс.
ә) Есептерді

тексеру
3. “Қарлы кесек” ойыны
4. Сәйкестендіру тесті
5. Деңгейлік тапсырмалар
6. Үйге тапсырма. Кроссворд “Математика”
Сабақтың барысы:1. Ұйымдастыру кезеңі2. Үй тапсырмасын сұрау   а) “Миға шабуыл”Өзара тексеру парағы бойынша жұмыс.

Слайд 7 Ұйымдастыру
а) Оқушыларды түгендеу

ә) Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру

Ұйымдастыруа) Оқушыларды түгендеуә) Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру

Слайд 8Үй тапсырмасын тексеру
“Миға шабуыл”. Өзара тексеру парағы бойынша сұрақтарға

жауап беру.
Санның екінші дәрежесін .... деп атайды?
Санның үшінші дәрежесін ....

деп атайды?
Санның 1 дәрежесі нешеге тең ?
а-санының n-ші дәрежесін қалай белгілейді ?
Негіздері бірдей сандарды көбейткенде дәреже қалай өзгереді?
Негіздері бірдей сандарды бөлгенде дәреже қалай өзгереді?
Санның 0 дәрежесі ?


Үй тапсырмасын тексеру “Миға шабуыл”. Өзара тексеру парағы бойынша сұрақтарға жауап беру.Санның екінші дәрежесін .... деп атайды?Санның

Слайд 10“Қарлы кесен” ойыны
а7* а2* а3
в1* в2* в
х10: х7
у30* у12* у6
а7*

а2* а3
а7* а2* а3

“Қарлы кесен” ойыныа7* а2* а3в1* в2* вх10: х7у30* у12* у6а7* а2* а3а7* а2* а3

Слайд 11I кезең.
Әр оқушы парақта берілген сұраққа жауапты кітаптан оқып,

берілген есепті шығарады. Әр топқа тапсырмалар беріледі.

I кезең.  Әр оқушы парақта берілген сұраққа жауапты кітаптан оқып, берілген есепті шығарады. Әр топқа тапсырмалар

Слайд 12II кезең.
Дайындалып болған соң оқушылар келесі тәртіппен орындарын алмастырады.

№1

үстел басына А1, Б1,
№2 үстел басына А2, Б2,
№3 үстел

басына А3, Б3,

Жиналған жаңа топта әрбір алғашқы топ өкілі өз тақырыбын және есептің шығарылуын талдайды. Әр оқушыға 2-3 минут беріледі. Тыңдаушылары сызба немесе жоспар түрінде есептің шығарылуын жазып алады. Осы уақытта А3, Б3 тақтаға шығады.

II кезең.  Дайындалып болған соң оқушылар келесі тәртіппен орындарын алмастырады.№1 үстел басына А1, Б1, №2 үстел

Слайд 13III кезең.
5 минут. Оқушылар алғашқы орындарына отырады. Ал А3,

Б3 ойыншылары тақтада өз есептерінің шығарылуын талдап, қорғап шығады. Компьютерден

есептерінің жауабын өздері тексереді. Мұғаліммен басқа оқушылар оқу материалын қаншалықты меңгергенің нақты сауатты баяндалғанын бақылап отырады.
III кезең.  5 минут. Оқушылар алғашқы орындарына отырады. Ал А3, Б3 ойыншылары тақтада өз есептерінің шығарылуын

Слайд 14А тобының тапсырмасы
1) № 81 (1 , 3)
2) 85
7х-(3+2х)

= х+9
Б тобының тапсырмасы:
№ 81( 2,4)
86
3) Теңдеудің түбірін табыңдар:

13-(2х-5)=х-3

А тобының тапсырмасы 1) № 81 (1 , 3)2) 857х-(3+2х) = х+9Б тобының тапсырмасы:№ 81( 2,4)863) Теңдеудің

Слайд 15Пропроцияның белгісіз мүшесін табыңдар:

Есептеңдер:

А) -6

В) 6 С) -5 Д) 5.

Қосуды орында: 15,7 +(-23,5)
А) 39,2 В) -39,2 С) -7,8 Д) 7,8

Дәрежені есепте: (-3)2=
А) 9 В) -6 С) -9 Д) 6

Дәрежені есептеңіз: (-11)2
А) 118 В) -121 С) 121 Д) -22.

74 – санын көбейткіштердің көбейтіндісі түрінде жазыңдар.
А) 7*7*7*7 В) 7*7*7 С) 7*4 Д) 4*4*4*4*4*4*4

Пропроцияның белгісіз мүшесін табыңдар: Есептеңдер:        А) -6

Слайд 16Сәйкестендіру тесті
Өрнекті дәреже түріне келтіріңіздер :

4*8*16

а) 7-

5 дәрежесі
625:5 б) 2- 16 дәрежесі
8*64*128 в) 2 – 9 дәрежесі
343*49 с) 3 – 3 дәрежесі
243:9 д) 5 – 3 дәрежесі


Сәйкестендіру тестіӨрнекті дәреже түріне келтіріңіздер :4*8*16

Слайд 17Деңгейлік тапсырмалар
Теңдеулер жүйесін шешіңдер:
а)

б)


а) б)






Деңгейлік тапсырмаларТеңдеулер жүйесін шешіңдер:а)       б)

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика