Разделы презентаций


Та?ырыбы:Екі амалмен шы?арылатын есептер

Сабақ мақсаты:  Екі амалмен шығарылатын есептің шығарылу  тәсілін  меңгерту. Сабақ  міндеттері:Білімділік: Екі амалмен шығарылған

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 Тақырыбы:

Екі

амалмен шығарылатын

есептер.
Тақырыбы:  Екі амалмен шығарылатын

Слайд 2Сабақ мақсаты:  Екі амалмен шығарылатын есептің

шығарылу  тәсілін  меңгерту.

Сабақ  міндеттері:
Білімділік: Екі амалмен шығарылған есепті шығаруға
төселдіру.
Дамытушылық: Оқушылардың ой белсенділіктерін
арттыру, танымдық қабілеттерін дамыту.
Тәрбиелік: Оқушыларды саналылық  пен тиянақтылыққа
тәрбиелеу.
 
Сабақ мақсаты:  Екі амалмен шығарылатын есептің

Слайд 3



Сабақ барысы:


Алғашқы

ұйымдастыру: психологиялық дайындық.

Бір, екі, үш,
Қарлығаш боп ұш.
Төрт, бес, алты,
Қарлығаш боп қалқы.
Жеті, сегіз, тоғыз, он,
Өз ұяңа қон.

Слайд 4 Үй тапсырмасын тексеру:


№5.

Теңдеулерді шеш

а+2=11 11-а=2 а-2=9
а=9 а=9 а=11
Үй тапсырмасын тексеру:№5. Теңдеулерді шеш

Слайд 5Оқулықпен жұмыс:

№1.   Есептерді шығар. 
а)
Жүр еді – 12бала
Кетті -  2 ұл
Сырғанап

жүр -? бала
Шешуі:  -

=

Жауабы:  бала

12

2

10

10

Оқулықпен жұмыс:№1.   Есептерді шығар. а)Жүр еді – 12балаКетті -  2 ұлСырғанап жүр -? балаШешуі: 

Слайд 6
б)Жүр еді -10 бала
Келді – 5 қыз бала
Барлығы - ?

бала

Шешуі:  +

  = 

Жауабы:  бала

10

5

15

15

б)Жүр еді -10 балаКелді – 5 қыз балаБарлығы - ? балаШешуі:       +

Слайд 7с)Жүр еді – 12
Кетті -2 ұл
Келді -5 қыз
Сырғанап жүр -

? бала

Шешуі: ( –

)+ =

Жауабы:  бала сырғанап жүр.
 

12

2

5

15

15

с)Жүр еді – 12Кетті -2 ұлКелді -5 қызСырғанап жүр - ? балаШешуі: (

Слайд 8№2.


Сатып әкелді – 6 және 4 шөлмек сусын
Ішілді – 7

шөлмек  сусын
Қалды - ? шөлмек сусын

Шешуі: ( +

) – =

Жауабы:  шөлмек сусын қалды
 

6

4

7

3

3

№2.Сатып әкелді – 6 және 4 шөлмек сусынІшілді – 7 шөлмек  сусынҚалды - ? шөлмек сусынШешуі: (

Слайд 9 Сергіту сәті:
Тік тұрам да

қос қолмен,
Таянамын бүйірді.
Топылдатып аяқты,
Шапалақтап қолымды,
Басымды мен шұлғимын.
Құс қанатша қолымды,
Екі жаққа

жаямын.
Бір отырып, бір тұрып,
Орынымды мен табамын.

Сергіту сәті:Тік тұрам да қос қолмен,Таянамын бүйірді.Топылдатып аяқты,Шапалақтап қолымды,Басымды мен шұлғимын.Құс

Слайд 107+2)+40=
79-(6+3)=
(6+3)+50=
(5+4)+30=
87-(4+3)=
86-(2+4)-=
Кел, ойнайық!
49
59
70
80
39
80

7+2)+40=79-(6+3)= (6+3)+50=(5+4)+30=87-(4+3)=86-(2+4)-=Кел, ойнайық!495970803980

Слайд 11Тапқышбекке көмектес:
90 мин = сағ

мин
100 мин =

сағ мин

1 тәул. 1 сағ = сағ

1 сағ 10 мин = мин

1 сағ 20 мин = мин

1 сағ 9 мин = мин

1

30

1

40

25

70

80

69

Тапқышбекке көмектес:90 мин =    сағ      мин   100

Слайд 12 

Өз бетімен жұмыс.
 
11 – 2 =                 +

2 =
21 – 2=               + 2 =
31 – 2 =               + 2=

Кім шапшаң?

9

19

29

9

19

29

11

21

31

             Өз бетімен жұмыс. 11 – 2

Слайд 13Қорытындылау:
Балалар, біз сендермен ойындар ойнап, екі амалмен


шығарылатын біраз есептер шығардық. Енді мына
логикалық ойлау жұмысына көңіл

аударайық.
Қорытындылау:   Балалар, біз сендермен ойындар ойнап, екі амалмен шығарылатын біраз есептер шығардық. Енді мына логикалық

Слайд 14 Үйге тапсырма:  №3   68- бет.

Қорытындылау.  Бағалау.

 Үйге тапсырма:  №3   68- бет.Қорытындылау.  Бағалау.

Слайд 15Кім жылдам ішеді?
82-(30+20)=
(65+3)-50=
95-(40+30)=
(62+5)-40=
78-(30+10)=
(41+6)-20=

Кім жылдам ішеді?82-(30+20)=(65+3)-50=95-(40+30)=(62+5)-40=78-(30+10)=(41+6)-20=

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика