Разделы презентаций


Ашық сабақ. Л.Толстой "Өрттен құтқарушы иттер"

Сабақтың тақырыбы: Өрттің қаупі. Л.Толстой Өрттен құтқарушы иттерСабақ мақсаттарыОқу мақсаттарыЖетістік критерийлері2.1.1.1 Тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру .Барлық оқушылар:Тыңдаған материалдан түсінбеген сөзді

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 Жаңа формация педагогы - рухани дамыған, әрі әлеуметтік

тұрғыдан есейген, педагогикалық құралдардың барлық түрлерін шебер меңгерген білікті маман,

өзін - өзі әрдайым жетілдіруге ұмтылатын шығармашыл тұлға.

Н.Ә.Назарбаев.
Жаңа формация педагогы - рухани дамыған, әрі әлеуметтік тұрғыдан есейген, педагогикалық құралдардың барлық түрлерін шебер

Слайд 2 Сабақтың тақырыбы: Өрттің қаупі. Л.Толстой Өрттен құтқарушы иттер
Сабақ

мақсаттары
Оқу мақсаттары
Жетістік критерийлері
2.1.1.1 Тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін

мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру .

Барлық оқушылар:
Тыңдаған материалдан түсінбеген сөзді белгілейді
Оқушылардың басым бөлігі:
Мәтін бойынша сұрақ құрастырады;
Кейбір оқушылар:
Қойылған сұрақтарға толық жауап береді

-Мәтін бойынша түсінбеген сөздерді белгілеу, қойылған сұрақтарға толық жауап беруге дағдыланады
Іздену жұмыстарын жүргізе алады.

Сабақтың тақырыбы: Өрттің қаупі. Л.Толстой Өрттен құтқарушы иттерСабақ мақсаттарыОқу мақсаттарыЖетістік критерийлері2.1.1.1 Тыңдаған материал бойынша түсінбеген

Слайд 3Тілдік мақсаттар:


Өрт сөндіруші, спортшы, сұхбат, жанкүйерлер, жарыс, сұхбат барысында тыңдарманның

назарын аударту мағынасында қолданатын сөздер.
Осыған дейін меңгерілген білім
Жолбарыс пен

түлкі..

Еңбек және шығармашылық

Пәнаралық байланыс:
Дүниетану, әдебиет, денешынықтыру, математика

Тілдік мақсаттар:Өрт сөндіруші, спортшы, сұхбат, жанкүйерлер, жарыс, сұхбат барысында тыңдарманның назарын аударту мағынасында қолданатын сөздер. Осыған дейін

Слайд 4Жоспарланатын уақыт және орындалуы тиіс іс- әрекеттер
Сабақтың басы
(7 минут)























Қызығушылықты ояту.”Ой сергек”
Бір біріне допты береді.Музыка тоқтағанда доп кімде болса, сол бала тілегін айтады.
Үй тапсырмасы: «Драма» әдісі
«Жолбарыс пен түлкі».

Дескриптор
Дескриптор

-ертегі бойынша сұрақтар береді
мазмұнын түсінеді
Диалог құрады












Жоспарланатын уақыт және орындалуы тиіс іс- әрекеттерСабақтың басы (7 минут)

Слайд 5Үй жұмысын пысықтау «Жолбарыс пен түлкі»

Үй жұмысын пысықтау «Жолбарыс пен түлкі»

Слайд 6Сабақтың ортасы
( 25минут )
Жаңа сабақ:
“Баспа машинасы”әдісі
«Табиғат апаты»




Дескриптор

-Сандарды .алфавит

ретімен қояды
- Тақырыпты ашады
25,1,3,12,6,1, 25 1,22,1,25,37.
-уақытты тиімді пайдаланады


Сабақтың ортасы ( 25минут ) Жаңа сабақ:“Баспа машинасы”әдісі«Табиғат апаты»Дескриптор-Сандарды .алфавит ретімен қояды- Тақырыпты ашады25,1,3,12,6,1, 25  1,22,1,25,37.-уақытты

Слайд 7Білу.
“Табиғат апатына не жатады?”


Білу .
Кімнің мекені?
Суретпен жұмыс.


Иттер туралы не білеміз? Оқылым


Белгілі орыс жазушысы Л.Толстойдың «Өрттен құтқарушы иттер»
»

Қолдану.
Мәтінді түсініп оқыту. Оқушы бірінен соң бірі оқып не туралы екенін айтады.

Білу. “Табиғат апатына не жатады?”  Білу .Кімнің мекені?Суретпен жұмыс. Иттер туралы не білеміз? Оқылым

Слайд 8Дескриптор
1.Оқыған мәтінінің түсінігін әңгімелей алады.
2.Сұрақтар қоя алады.
3.Қойылған сұрақтарға жауап бере

алады.
4.Есте сақтай алады.

Дескриптор1.Оқыған мәтінінің түсінігін әңгімелей алады.2.Сұрақтар қоя алады.3.Қойылған сұрақтарға жауап бере алады.4.Есте сақтай алады.

Слайд 9Иттің пайдасы және зияны. Постер қорғау.
Иттің пайдасы

Иттің зияны

Ит туралы мақал-мәтелдер








Иттің пайдасы және зияны. Постер қорғау.  Иттің пайдасы     Иттің зияны

Слайд 10Сабақтың соңы ( 5 минут )


Ой толғау: Өрт тілсіз жау

дегенді қалай түсінесің? Пікір алмасу.


Үйге тапсырма: Үлкендердің көмегімен

кестені толтыру.

Сабақтың соңы ( 5 минут )Ой толғау: Өрт тілсіз жау дегенді қалай түсінесің? Пікір алмасу.  Үйге

Слайд 11Cаралау
Қызықты, күрделі тапсырмаларды көздеймін.
Бағалау
Қалыптастырушы бағалау
Пәнаралық байланыс
АКТ-мен байланыс Құндылықтармен байланыс


(7-құндылық: Еліміздің ұлттық қауіпсіздігі және бүкіләлемдік, өңірлік мәселелерді шешуге жаһандық

тұрғыдан қатысуы)
Жаратылыстану,өзін - өзі тану
Cаралау Қызықты, күрделі тапсырмаларды көздеймін.БағалауҚалыптастырушы бағалауПәнаралық байланысАКТ-мен байланыс  Құндылықтармен байланыс (7-құндылық: Еліміздің ұлттық қауіпсіздігі және бүкіләлемдік,

Слайд 12Кері байланыс
Мен енді достарыма ......деп айтамын.
Кері байланыс:
Ауызша жүргізіледі. Түсінігін

«Ақылды үкілер» бойынша белгілеу. «Мен үшін бүгінгі сабақта.../ұнады/ұнамады, /қызықты болды/қызықсыз

болды/. Себебі,...»






Кері байланыс  Мен енді достарыма  ......деп айтамын.Кері байланыс:Ауызша жүргізіледі. Түсінігін «Ақылды үкілер» бойынша белгілеу.

Слайд 13Оқушы ынтасын бағалау

Оқушы ынтасын бағалау

Слайд 14НазарлаРыңызға рахмет!
«Бүгінгі оқыту, кешегіні бекітіп,

ертеңгіге жол салады»

Я.А.Коменский

НазарлаРыңызға рахмет!     «Бүгінгі оқыту, кешегіні бекітіп, ертеңгіге жол салады»

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика