Разделы презентаций


Ал?аш?ы функция ж?не интегралдау та?ырыбын ?орытындылау

Сабақтың мақсаты Білімділік: I-тарау бойынша алған білімдерін тексеру және бекіту,алғашқы функцияны табу,интегралды есептеуге,қисықсызықты трапецияның ауданын таба білуге дағдыларын қалыптастыру Дамытушылық: Ойлау қабілеттерін,өз беттерімен жұмыс істеуге,алған білімдерін практикада

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1Сабақтың тақырыбы
Алғашқы функция және интегралдау тақырыбын қорытындылау

Дихамбаева Назгүл Айтханқызы- математика

пәнінің мұғалімі

Сабақтың тақырыбыАлғашқы функция және интегралдау тақырыбын қорытындылауДихамбаева Назгүл Айтханқызы- математика пәнінің мұғалімі

Слайд 2Сабақтың мақсаты
Білімділік: I-тарау бойынша алған білімдерін тексеру

және бекіту,алғашқы функцияны табу,интегралды есептеуге,қисықсызықты трапецияның ауданын таба білуге дағдыларын

қалыптастыру
Дамытушылық: Ойлау қабілеттерін,өз беттерімен жұмыс істеуге,алған білімдерін практикада қолдана білуге дағдыланту
Тәрбиелік :Алдарына қойған мақсаттарына жетуге,өздеріне сенімді болуға,жауапкешілікке,
топпен жұмыс жасауға тәрбиелеу,пәнге деген қызығушылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың мақсаты    Білімділік: I-тарау бойынша алған білімдерін тексеру және бекіту,алғашқы функцияны табу,интегралды есептеуге,қисықсызықты трапецияның

Слайд 3 Сабақтың түрі: Қайталау білімді жинақтау сабағы
Сабақтың

әдісі: Топтық әдіс,өзін өзі бағалау,тестік материалды қолдану,жеке оқушымен жұмыс

Көрнекілігі: интерактивті тақта,алғашқы функцияның кестесі,слайд,флипчарт, маркер,бор.
Сабақтың түрі: Қайталау білімді жинақтау сабағы  Сабақтың әдісі: Топтық әдіс,өзін өзі бағалау,тестік материалды қолдану,жеке

Слайд 4Сабақтың барысы
1.Ұйымдастыру кезеңі
(оқушыларды түгендеу,топқа бөлу,үй жұмысын тексеру,бағалау парағын

тарату)
2. «Ой толғау» (өткен тақырыптар бойынша сұрақ жауап
3.

Практикалық жұмыс(есептер шығару,тест жұмысы)
4.Шығармашылық жұмыс(алғашқы функция және интегралдың шығу тарихы берілген тапсырма бойынша жұмыс)
5 «Математикалық фокус»(сергіту сәті)
6.Қорытындылау
7.Үйге тапсырма беру
8.Бағалау
Сабақтың барысы 1.Ұйымдастыру кезеңі (оқушыларды түгендеу,топқа бөлу,үй жұмысын тексеру,бағалау парағын тарату) 2. «Ой толғау» (өткен тақырыптар бойынша

Слайд 5«Ойла,ойла тереңнен
Жақсы емес көп бөгелген»
Ой толғау
1.Алғашқы функция дегеніміз не?
2.Анықталмаған интеграл

дегеніміз ?
3.Қисық сызықты трапецияның анықтамасын тұжырымда
4.Анықталған интеграл дегеніміз не?
5.Қисықсызықты трапецияның

геометрия курсынан белгілі трапециядан
қандай айырмашылығы бар?
6.Ньютон-Лейбниц формуласын тұжырымда
7.Алғашқы функцияны табудың неше ережесі бар?
8.Алғашқы функцияның негізгі қасиетін тұжырымда
9.Алғашқы функцияның геометриялық мағанасы қандай?
«Ойла,ойла тереңненЖақсы емес көп бөгелген»Ой толғау1.Алғашқы функция дегеніміз не?2.Анықталмаған интеграл дегеніміз ?3.Қисық сызықты трапецияның анықтамасын тұжырымда4.Анықталған интеграл

Слайд 6«Білекті бірді жығады,
Білімді мыңды жығады»
Оқулықпен жұмыс
(деңгейлік тапсырмалар,тест жұмысы)

1-топқа №9 есептің

(1,3), №16(2). .№43(1,4)
2-топқа№9 есептің (2,4), №16(1). .№43(2,3)
Оқулықтағы тестің 10 есебін

шығару

Тестің дұрыс жауаптары

«Білекті бірді жығады,Білімді мыңды жығады»Оқулықпен жұмыс(деңгейлік тапсырмалар,тест жұмысы)1-топқа №9 есептің (1,3), №16(2). .№43(1,4)2-топқа№9 есептің (2,4), №16(1). .№43(2,3)Оқулықтағы

Слайд 7 «Талантты бала талпынған құстай»

(Берілген тапсырмалар

бойынша әр топтан екі оқушы шығармашылық қорғайды)

«Талантты бала талпынған құстай»  (Берілген тапсырмалар бойынша әр топтан екі оқушы шығармашылық қорғайды)

Слайд 8 Математикалық сиқыр
«Ойлаған санды табу»
Сиқыршы әдетте мынандай

әрекет жасауды ұсынады
:-Бір сан ойла,оған 2-ні қос,3-ке көбейт,5-ті азайт,ойлаған санды

азайт.Сонан соң сиқыршы сенен ең соңғы шыққан нәтижені айтуды өтінеді.Ол саған ойлаған саныңды айтып береді.Ол мұны қалай тапты?




«Мұны тапсам ойланып,ақын деңіз
Таба алмасам,ақылды болар неміз»


«Туған күнді табу»
Сен жолдасыңа оның туған күнін 12-ге,ал айының нөмірін31-ге көбейтуді ұсынасың.Ол саған екі көбейтіндінің қосындысын айтады,ал сен ол бойынша туған күнін және айын табасың.Ол мұны қалай тапты?

Математикалық сиқыр «Ойлаған санды табу» Сиқыршы әдетте мынандай әрекет жасауды ұсынады	:-Бір сан ойла,оған 2-ні қос,3-ке

Слайд 9

«Туған күнді табу»
Сен жолдасыңа оның туған күнін 12-ге,ал айының нөмірін31-ге

көбейтуді ұсынасың.Ол саған екі көбейтіндінің қосындысын айтады,ал сен ол бойынша туған күнін және айын табасың.Ол мұны қалай тапты?

«Туған күнді табу»Сен жолдасыңа оның туған күнін

Слайд 10Қорытынды бөлім
Үйге тапсырма . № 59 №67
Бағалау

Қорытынды бөлімҮйге тапсырма . № 59 №67Бағалау

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика