Разделы презентаций


Дұрыс және бұрыс бөлшектер

Сабақ мақсаттары: -Дұрыс және бұрыс бөлшектер тұжырымдамаларын меңгереді; -Дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажыратады; -Дұрыс және бұрыс бөлшектердің анықтамалары есептер шығаруда пайдаланады.

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1 Сабақтың тақырыбы:

Дұрыс және бұрыс бөлшектер. Осы сабақта қол

жеткізілетін оқу мақсаттары: дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажырату.
Сабақтың тақырыбы:            Дұрыс және бұрыс

Слайд 2Сабақ мақсаттары: -Дұрыс және бұрыс бөлшектер тұжырымдамаларын меңгереді; -Дұрыс және бұрыс

бөлшектерді ажыратады; -Дұрыс және бұрыс бөлшектердің анықтамалары есептер шығаруда пайдаланады.

Сабақ мақсаттары:  	 	-Дұрыс және бұрыс бөлшектер 	тұжырымдамаларын меңгереді; 	-Дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажыратады; 	-Дұрыс және

Слайд 3Жетістік критерийлері: Барлық оқушылар: -Дұрыс және бұрыс бөлшектер анықтамаларын

тұжырымдайды; -Дұрыс және бұрыс бөлшектерді ажыратады. Оқушылардың басым бөлігі: -Дұрыс және

бұрыс бөлшектердің тұжырымдамаларын есептер шығаруда пайдаланады Жекелеген оқушылар: -Қиындығы жоғары есептерді шығарады.
Жетістік критерийлері: 	Барлық оқушылар:  -Дұрыс және бұрыс бөлшектер анықтамаларын    тұжырымдайды;  -Дұрыс және

Слайд 4 Құндылықтарды дарыту: Оқушылардың бойында жауапкершілік, сыйластық

құндылықтарын қалыптастыру Пәнаралық байланыс: Геометрия Бастапқы білім:жай бөлшек

ұғымын меңгерген
Құндылықтарды дарыту:   Оқушылардың бойында жауапкершілік,    сыйластық құндылықтарын қалыптастыру

Слайд 5Сабақтың басы

Сабақтың басы

Слайд 6Өткен сабақты«Өрмекші торы» әдісі бойынша қайталау
Үй тапсырмасы ауызша тексеріліп, смайликпен

бағалау

Өткен сабақты«Өрмекші торы» әдісі бойынша қайталауҮй тапсырмасы ауызша тексеріліп, смайликпен бағалау

Слайд 7 1топ-алымы бөлімінен кіші жай бөлшек;

2топ-алымы бөліміне тең жай бөлшек;

3топ-алымы

бөлімінен үлкен жай бөлшек;

4топ-алымын бөліміне бөлгенде бүтін сан болатын жай


бөлшек.

Берілетін тапсырма: бөлшектердің қандай ұқсастығы мен айырмашылығы бар екенің аңғарады.

Әр топ өздеріне тиісті жай бөлшектерді координаталық сәуледе көрсетіп 1-санымен салыстырады.
Оқулықтағы анықтамалармен таныса отырып қайсысы дұрыс және бұрыс бөлшектерге жататының анықтайды.
Постермен қорғайды.

Қалыптастырушы бағалау

1топ-алымы бөлімінен кіші жай бөлшек;2топ-алымы бөліміне тең жай бөлшек;3топ-алымы бөлімінен үлкен жай бөлшек;4топ-алымын бөліміне бөлгенде бүтін

Слайд 8Сабақтың ортасы

Сабақтың ортасы

Слайд 9
№1 тапсырма 3,11, 13 сандарың қолданып неше бұрыс бөлшек құрастыруға

болады?
№2 тапсырма Ұзындығын 1-ге тең етіп АВ кесіндісін және 2-ге

тең АЕ кесіндісін салайық. 
АВ және ВЕ кесінділерінің әрқайсысын бірдей етіп 7 бөлікке бөлейік. Осы кесінділердің бойынан C,D,K,L нүктелерін белгілейік. 
AC, AD, AK, AL кесінділерінің ұзындықтарын бөлшектермен жазып көрейік 
Дұрыс және бұрыс бөлшектертерді екі қатарға теріп жазыңыз.

Өзіндік жұмыс

Сергіту сәті

№1 тапсырма 3,11, 13 сандарың қолданып неше бұрыс бөлшек құрастыруға болады?№2 тапсырма Ұзындығын 1-ге тең етіп АВ

Слайд 10Топтық жұмыс

Топтық жұмыс

Слайд 11Қ. Жұптық бағалау, (+) немесе (-) белгісін қояды.

Қ. Жұптық бағалау, (+) немесе (-) белгісін қояды.

Слайд 12Сабақтың соңы

Сабақтың соңы

Слайд 14барлығы түсінікті
түсінікті, сұрақтарым бар
түсініксіз
Кері байланыс

барлығы түсініктітүсінікті, сұрақтарым бартүсініксізКері байланыс

Слайд 151) Алымы бөлімінен 4-ке артық; 2) бөлімі алымынан 15-ке артық; 3) алымы

бөлімінен 5 есе артық; 4) бөлімі алымынан 3 есе артық үш

бөлшектен жазыңдар. Шыққан жай бөлшектердің дұрыс бөлшек, қайсысы бұрыс бөлшек болады?

Үйге тапсырма

1) Алымы бөлімінен 4-ке артық; 2) бөлімі алымынан 15-ке артық; 3) алымы бөлімінен 5 есе артық; 4)

Слайд 16Саралау
Бағалау
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Әрбір оқушыны мүмкіндігі және қабілеті

деңгейінде оқытамын. Орта деңгейдегі тапсырмаларды жаңа материалды жалпылауды қажет ететіндіктен

көбірек алдым. Қабілетті оқушыларға арнайы шығармашылықты талап ететін жоғарғы деңгейдегі тапсырмаларды дайындаймын.

«Дескриптор бойынша бағалау», «Смайлик»
«Бас бармақ», «Мадақтау», «Жұптық бағалау»,
«От шашу»
әдістері

Топқа бөлу,
Шеңберге тұру,
Сергіту сәті

Саралау БағалауДенсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуыӘрбір оқушыны мүмкіндігі және қабілеті деңгейінде оқытамын. Орта деңгейдегі тапсырмаларды жаңа материалды

Слайд 17Назарларыңызға рахмет!

Назарларыңызға рахмет!

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика