Разделы презентаций


2 ге к?бейту ж?не б?лу

Сабақтың мақсаты:Білімділігі: оқушыларды 2 санына кестелік көбейту және бөлу білімдері мен біліктерін тиянақтау.Дамутышылығы: оқушылардың математикалық білімі арқылы интеллектісін дамыту:есептеу машықтарын жетілдіру; өздіктерінен жұмыс істеу, жеке топтық жұмыста шапшандылық танытуға машықтандыру.Тәрбиелігі: өзін-өзі

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2-ге көбейту және бөлу
Солтүстік Қазақстан

облысы
Ғ.Мүсірепов ауданы
Чистопол орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі: Куракбаева А.А.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі2-ге көбейту және бөлуСолтүстік Қазақстан облысыҒ.Мүсірепов ауданыЧистопол орта мектебіБастауыш сынып мұғалімі: Куракбаева

Слайд 2Сабақтың мақсаты:Білімділігі: оқушыларды 2 санына кестелік көбейту және бөлу білімдері

мен біліктерін тиянақтау.
Дамутышылығы: оқушылардың математикалық білімі арқылы интеллектісін дамыту:есептеу машықтарын

жетілдіру; өздіктерінен жұмыс істеу, жеке топтық жұмыста шапшандылық танытуға машықтандыру.
Тәрбиелігі: өзін-өзі басқаруға, ұжымдалыққа, белсенділікке тәрбиелеу. Жауапкершілікті сезіне білуге үйрету.
Сабақтың мақсаты:Білімділігі: оқушыларды 2 санына кестелік көбейту және бөлу білімдері мен біліктерін тиянақтау.Дамутышылығы: оқушылардың математикалық білімі арқылы

Слайд 3Түрі: қайталау.
Әдісі: басқара отырып түсіндіру.
Көрнекіліктері: алгоритм құруға арналған кестелер, бағалау

карточкалары, көңіл күй корсеткіштер, «үй» суреті.
Сабақтың барысы: 1.Алғашқы кезең.
1.Балалар зейінін

сабаққа аудару.
2. сабақ түрі мен оның мақсатымен таныстыру.
3.Дәптерлерін жұмысқа даярлау
Түрі: қайталау.Әдісі: басқара отырып түсіндіру.Көрнекіліктері: алгоритм құруға арналған кестелер, бағалау карточкалары, көңіл күй корсеткіштер, «үй» суреті.Сабақтың барысы:

Слайд 42. Жаңа сабақ. 1.Алгоритм дегеніміз не? (Бір нәрсені орындау үшін

құрылған программаны алгоритм дейді.)
2. Біз бүгін үй салу алгоритмін құрамыз.

(Қазіргі кездегі үй салудың маңызы, қаламыздағы салынып жатқан үйлер, ипотека.) Үйіміз дұрыс, әдемі болып салынуы үшін әрбір алгоритм бойынша тапсырмаларды орындауымыз керек.
2. Жаңа сабақ. 1.Алгоритм дегеніміз не? (Бір нәрсені орындау үшін құрылған программаны алгоритм дейді.)2. Біз бүгін үй

Слайд 51-алгоритм. Құрылыс материалдарын сатып алу.
Арифметикалық диктант:
2*2=4 10*2=20 90*1=90

8*0=0
1*2=2 100*2=200 7*1=7

0*800=0
1-алгоритм. Құрылыс материалдарын сатып алу.Арифметикалық диктант:2*2=4  10*2=20  90*1=90   8*0=01*2=2   100*2=200

Слайд 62-алгоритм. Фундамент құю. Оқулықтағы №1 тапсырманы орындау. Есеп шығару өзіндік

алгоритмі бар. Соны пайдаланып берілген есептерді шығарайық, шартын, жауабын, шешуін

салыстырайық.
Есеп шығару алгоритмі: 1.Есеппен танысу.
2. Есептің не туралы екенін анықтау.
3. Белгілі, белгісізін анықтау.
4. Есептің шарты мен сұрағын ажырату.
5. Дәптерге шартын жазу.
6. Есепті шешу.
7. Жауабын жазу.
Дархан-16 ұпай. Дархан-16 ұпай
Дәурен-?2 есе кем Дәурен-?2<
16:2=8 Ж: 8 ұпай 16-2=14 Ж: 14 ұпай
Оқушылар есептерді шешіп болғаннан кейін салыстыру жұмысын жүргізеді.
2-алгоритм. Фундамент құю. Оқулықтағы №1 тапсырманы орындау. Есеп шығару өзіндік алгоритмі бар. Соны пайдаланып берілген есептерді шығарайық,

Слайд 73- алгоритм. Қабырғасын қалау. (Оқушылардың шығармашылық деңгейін көтеру мақсатында орындалады.)
Әр

топқа қарапайым алгоритм құрғызу;
Картопты пісіру алгоритмі
Ертеңгі іс-әрекеттің алгоритмі.
Сурет салу алгоритмі.

3- алгоритм. Қабырғасын қалау. (Оқушылардың шығармашылық деңгейін көтеру мақсатында орындалады.)Әр топқа қарапайым алгоритм құрғызу;Картопты пісіру алгоритміЕртеңгі іс-әрекеттің

Слайд 84-алгоритм. Шатырын көтеру. Оқулықтағы №4 тапсырма.
Алгоритм бойынша амалдарды орындау.
(37-30)*2=14 3*2(2+0)=6 (25-15)*2=20
8:(17-13)=2 (7-0)*2-14 (12+17):1=19

4-алгоритм. Шатырын көтеру. Оқулықтағы №4 тапсырма.Алгоритм бойынша амалдарды орындау.(37-30)*2=14		3*2(2+0)=6		(25-15)*2=208:(17-13)=2		(7-0)*2-14		(12+17):1=19

Слайд 95-алгоритм. Есік, терезелерін орнату. Өрнек құру. Балалар өз бетімен өрнек

құрастырады. Құрылған өрнекті ауызша оқып тексерді. А)0,1,2,3,4. А*2

5-алгоритм. Есік, терезелерін орнату. Өрнек құру. Балалар өз бетімен өрнек құрастырады. Құрылған өрнекті ауызша оқып тексерді. А)0,1,2,3,4.

Слайд 10Сабақты қорыту, бекіту.
Әрбір алгоритмге шолу жұмыстары жүргізіледі. Сурет бойынша

салынған үйді тамшалау. Енді осы үйдің кілтін кімге береміз?

Сабақты қорыту, бекіту. Әрбір алгоритмге шолу жұмыстары жүргізіледі. Сурет бойынша салынған үйді тамшалау. Енді осы үйдің кілтін

Слайд 11Үйге тапсырма.
Үйге берілген тапсырманы дұрыс, толық, әдемі орындап келген

оқушыға осы үйдің кілті беріледі. Үйге : №5 47 бет.
Бағалау.
Әрбір

дұрыс жауап, орындаған тапсырмасы үшін оқушыларға фишка үлестірілген. Солар бойынша оқушылар білімін бағалау.
Үйге тапсырма. Үйге берілген тапсырманы дұрыс, толық, әдемі орындап келген оқушыға осы үйдің кілті беріледі. Үйге :

Слайд 12Назарларыңызға рахмет!

Назарларыңызға рахмет!

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать доклад-презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Что такое TheSlide.ru?

Это сайт презентации, докладов, проектов в PowerPoint. Здесь удобно  хранить и делиться своими презентациями с другими пользователями.


Для правообладателей

Яндекс.Метрика